День Харківського району. 18 жовтня 2014 року

OLYMPUS DIGITAL CAMERA18 жовтня в будинку культури сел. Бабаї відбулися урочистості з нагоди святкування 91-ої річниці Харківського району та 70-ої річниці визволення України від фашистських загарбників!

На урочистих заходах були присутні голова Харківської районної державної адміністрації Юрій Іванович Шпарага, голова Харківської районної ради Михайло Володимирович Третяк, заступники керівників району, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації та райради, голови селищних та сільських рад, мешканці та гості Харківського району.

З нагоди районного свята званням «Почесний громадянин Харківського району» було відзначено громадських активістів та кращих працівників району: Кириченка Віктора Васильовича — директора Інституту рослинництва ім. В. Я. Юр’єва Національної академії аграрних наук України, Журавльова Валерія Олексійовича – головного лікаря дочірнього підприємства «Клінічний санаторій «Роща», Слабченка Олексія Миколайовича – голову Веселівської сільської ради, Пузіка Володимира Кузьмича – ректора Харківського національного аграрного університету ім. В. В. Докучаєва, Шматька Юрія Івановича – головного лікаря комунального закладу охорони здоров’я «Центр первинної медико-санітарної допомоги сел. Васищеве Харківського району», депутата Харківської районної ради.

В рамках відзначення 70-ї річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників з щирими привітаннями виступив голова Харківської районної організації ветеранів України Мироновський Михайло Данилович.

Цього року вперше відбулося вручення народної премії «Гордість Харківського району», яка відзначалась у декількох номінаціях. Номінація«Родина». Лауреат – родина Воскобойнікових. Голова родини – Володимир Леонідович, настоятель Свято-Іллінського храму селища Високий. Номінація «Економіка». Лауреат – трудовий колектив приватного акціонерного підприємства «Комплекс «Безлюдівський м’ясокомбінат». Номінація «Освіта». Лауреат – Сідак Антонина Олександрівна, завідувач Будянського дошкільного навчального закладу. Номінація «Охорона здоров’я». Лауреат – Турло Лідія Іванівна, завідуюча амбулаторії загальної практики сімейної медицини сел. Вільхівка. Номінація «Культура». Лауреат– директор Елітнянського Будинку культури Гребенюк Анатолій Миколайович. Номінація «Спорт». Лауреат – Стріляєв Володимир Васильович. Номінація «Історична спадщина». Лауреат – Васєха Ігор Едуардович, власник культурно – розважального комплексу «Сковорода».

Крім того, в рамках святкових заходів відбулася виставка квіткових композицій, виробів декоративно-прикладного мистецтва та книг від сільських та селищних рад району. А впродовж святкового концерту усіх гостей зачаровували своїми виступами надзвичайно талановиті артисти з різних куточків Харківського району. Нам особливо приємно відзначити, що свою майстерність продемонстрували і пісочинці. Наша делегація, яку очолив О.В. Чернобай, представила на виставці чимало чудових робіт (організатори: Н.М. Устінова., Н.О. Ячіна та В.І. Ільїна). Сподобались глядачам концертні номери пісочинців. В концертній програмі наше селище представляли ведуча Катерина Коллєр, солістка Людмила Канівець та циркова студія «Хcluzity».