День знань 2015 в Пісочині

1 вересня в Пісочинському колегіумі та Пісочинській ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшло святкування Дня знань. Цей день завжди хвилюючий та особливо урочистий. Голосно звучить музика, звідусіль лунають теплі вітання, i кожне людське серце з хвилюванням відгукується на заклик першого дзвоника! Особливим це свято є для першокласників, ажде для них відкриваються двері у нескінченну країну знань, сповнену цікавих відкриттів та нових звершень. Цього року за шкільні парти сіли 230 першокласник — Пісочинського колегіуму та 41- Пісочинської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Школярів, батьків та вчителів зі святом привітали почесні гості:

заступник голови Пісочинської селищної ради Олег Олександрович Чернобай;

заступник завідуючого ІМЦ ВО ХРДА Тавшунська Тетяна Павлівна;

представники Південної залізниці Лариса Рагимівна Мехтєєва та Анатолій Валерійович Білецький;

член наглядової ради КДБК Алексанян Армен Яшаєвич.

Хвилиною мовчання школярі та гості свята вшанували пам’ять воїнів-земляків, які героїчно загинули в зоні АТО на Сході України.

Усі першокласники отримали пам’ятні подарунки від Пісочинської селищної ради та пакунки з канцелярським приладдям.

Бажаємо всім школярам успіхів та перемог, цікавих відкриттів на шляху до країни Знань! Найщиріщі слова подяки вчителям за теплоту сердець, передані своїм вихованцям знання та життєву мудрість.

Переглянути фото зі свята можливо за посиланням: http://vk.com/album-68850771_220702815