Депутати Пісочинської селищної ради одноголосно ухвалили рішення «Про добровільне приєднання Коротичанської територіальної громади до Пісочинської селищної об’єднаної територіальної громади»

10 серпня відбулася позачергова VIII сесія VII скликання Пісочинської селищної ради. Депутати розглянули питання «Про добровільне приєднання Коротичанської територіальної громади до Пісочинської селищної об’єднаної територіальної громади». Було одноголосно вирішено:

1. приєднати Коротичанську територіальну громаду (смт Коротич, сел. Новий Коротич, с. Стара Московка) до Пісочинської селищної об’єднаної територіальної громади(смт Пісочин, смт Березівка, сел. Рай-Оленівка, с. Надточії, с. Олешки);
  2. затвердити План організаційних заходів щодо добровільного приєднання територіальних громад;
  3. доручити Пісочинському селищному голові Чернобаю О.О. звернутися до Харківської обласної державної адміністрації з клопотанням звернутися до Центральної виборчої комісії для прийняття рішення щодо призначення додаткових  виборів депутатів Коротичанської селищної ради від територіальної громади, що приєдналася.