Депутати Харківської районної ради ознайомилися з зі станом готовності до навчального року нової школи в мікрорайоні «Мобіль».

20 липня депутати Харківської районної ради на чолі з головою ради Литвиненком М. В. та головою Харківської районної державної адміністрації Раїною Ю. І. ознайомилися зі станом готовності до навчального року Пісочинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів «Мобіль». Спільно з Пісочинським селищним головою Чернобаєм О. О. вони оглянули навчальні класи із незвичайними авторським дизайнерським оформленням, просторі спортивну і актову зали, затишну їдальню, яскраві холи,  та інші приміщення закладу. Олег Олександрович поінформував депутатів про хід будівельних робіт від початку до сьогодні та продемонстрував відповідні фотоматеріали. У приміщенні біблітеки школи було проведено засідання президії районної ради.

Висловлюємо слова вдячності керівництву Харківської районної державної адміністрації, Харківської районної ради та депутатам за надання фінансової підтримки під час будівницва нової школи в мікрорайоні «Мобіль».