Діти, які мешкають в сел. Пісочин почали отримувати посвідчення для безкоштовного проїзду в автобусах на навчання до шкіл м. Харкова.

За ініціативою Пісочинського селищного голови, з 19.11.2015 року працює комісія, що вивчає стан перевезення дітей на автобусних маршрутах № 1592 (м-р «Мобіль»), № 1610 (м-р «Надія») та інших.
В результаті проведення переговорів між Пісочинським селищним головою та власником автобусного маршруту № 1592 ДП «Автосервіс» АТ КДБК, досягнуто домовленість про безкоштовне перевезення дітей на навчання до шкіл м. Харкова.
16 січня 2016 року було видано спеціально виготовлені посвідчення тим, хто звернувся з даним питанням до Пісочинської селищної ради.
Нагадуємо, що вже досягнуто домовленість про безкоштовне перевезення дітей з власником автобусного маршруту № 1610 (м-р «Надія») ФОП Черним В.О.
Для отримання посвідчення звертайтеся з заявою до Пісочинської селищної ради, до якої потрібно додати довідку з місця навчання дитини та фотокартку розміром 3,5х4.5 або 3х4 см.
Виносимо слова подяки власникам підприємств, що здійснюють пасажирські автобусні перевезення за розуміння та надану допомогу.