Для організації безпечного пересування пішоходів, Пісочинською селищною радою розпочато роботу з розробки містобудівної документації щодо реконструкції частини території селища з розташування критого надземного пішохідного переходу через трасуавтодорогу «Київ-Харків-Довжанський» .

Селище Пісочин навпіл розділяє автодорога «Київ-Харків-Довжанський», яка обліковується на балансі та обслуговується Службою автомобільних доріг України. Для організації безпечного пересування пішоходів через зазначену автодорогу, Пісочинською селищною радою розпочато роботу з розробки містобудівної документації щодо реконструкції частини території селища, обмеженої перехрестям вулиці Полтавське шосе та вулиці Шевченка, вулицею Шкільною, перехрестям вулиці Полтавське шосе та вулиці Клубної  (передбачивши розташування критого надземного пішохідного переходу через трасу «Київ – Харків – Довжанський» в районі вулиці Шкільної). Відповідне рішенні було прийнято на засіданні ІІ сесії VII скликання Пісочинської селищної ради 06 червня 2018 року. Протягом жовтня під керівництвом Пісочинського селищного голови Олега Чернобая відбулись дві наради з зазначеного питання, участь у яких брали представники Служби автомобільних доріг України, представники проектної організації та депутати Харківської районної та Пісочинської селищної рад. Наразі тривають обговорення порядку  організації руху та облаштування інфраструктури на зазначеній ділянці дороги та взагалі на всій частині автодороги, яка проходить територією селища. Під час майбутнього капітального ремонту Службою автомобільних доріг планується облаштувати дорогу у відповідності до нових вимог чинного законодавства. Про подальший перебіг розробки технічної документації ми будемо повідомляти мешканців громади.