Добре свято для гарних людей — День селища Березівка.

Подвійне свято зібрало представників Пісочинської ОТГ другого серпня у смт Березівка: урочисте відкриття міні-футбольного поля та 322-річниця з дати заснування селища! Мешканці та гости Березівки вдосталь намилувалися спортивними змаганнями, але попереду їх очікувала ще більш яскрава та святкова вистава. Теплі слова привітання та подяки, нагородження, дивовижні естрадні виступи вокальних та хореографічних колективів – це було без перебільшення справжнє сімейне свято.
З нагоди ювілею Штоді І.О., в.о. старости смт Березівка, було вручено незвичайну нагороду- пам`ятну зірку.
Грамоти та цінні нагороди отримали почесні громадяни селища Березівка та переможці конкурсу «Зразкове підвір`я».
За сумлінну працю почесною грамотою від Пісочинської селищної ради були нагороджені: працівники сільського господарства ТОВ «Маяк», колектив Березівської селищної ради, педагогічний колектив Березівської ЗОШ І-ІІІ ступеня, працівники ФП , соціальні працівники та працівники відділення Укрпошта.
Святкову атмосферу дуже гарно підкреслили виступи творчих колективів. Незабутні номери артистів Березівки: вокалісток Шепель Ганни, Дрожжиної Олександри та чарівний виступ танцювального колективу «Драйв Денс», наші улюблені артисти Пісочинського будинку культури — блискучий виступ зразкового ансамблю бального танцю «Танго», дуже позитивний та талановитий вокальний колектив «Балаганчик», флешмоб від хореографічних колективів «Фантазія» та «Акварелі», казкові виступи народного естрадного шоу-театру «Xcluzity», самобутній вокальний колектив «Вечірні зорі» смт Коротич та щирі пісні колективу «Майоліка»
с. Буди – це було надзвичайне шоу для мешканців та гостей селища!

ФОТОЗВІТ: https://www.facebook.com/1418932034792301/photos/?tab=album&album_id=2381092668576228