Добрі традиції сімейного відпочинку (культурно — масовий захід за участю учасників АТО, членів їх сімей, а також дітей з багатодітних сімей селища).

12 березня 2018 року за ініціативою Пісочинського підрозділу «Спілки ветеранів АТО» та за сприянням Пісочинської селищної ради, в рамках проведення програми психологічної реабілітації  воїнів АТО було організовано культурно — масовий захід за участю  учасників АТО, членів їх сімей, а також дітей з багатодітних сімей селища. Під час заходу учасники весело провели час на льодовій арені ТЦ «Французський бульвар» та завітали до улюбленого місця малечі – ресторану Макдональдс.

Невимушена обстановка заходу, радісне спілкування дітей з батьками та дорослими створили незабутній настрій для всіх учасників заходу. Сподіваємось, що проведення аналогічних заходів стане доброю традицією для Пісочинської селищної ради та Спілки ветеранів АТО.

До Вашої уваги фотозвіт: