Меню

Досягнення пісочинських спортсменів.

Діти – це майбутнє , гордість та надія кожної держави.
Селище Пісочин багате на обдарованих дітей, які в майбутньому стануть гідними громадянами України. Сьогодні рідне селище може похвалитися юними зірками спорту, які представляють Пісочин на міжнародній арені.
21-22 листопада 2015 року відбувся Чемпіонат Світу військово – спортивних багатоборств (розділ «Бойове двоборство). Змагання були проведені в м. Харкові на базі спортивного комплексу ХТЗ. Понад 600 спортсменів з різних країн брали участь у Чемпіонаті Світу.
Юні мешканці нашого селища в напруженій боротьбі здобули призові місця та стали призерами світових змагань. Керімов Арсен Ільгарович став Чемпіоном Світу, Чедія Олег Віталійович став призером Світу та посів друге місце та Калашник Яна Анатоліївна здобула теж друге місце. Всі діти – учні Пісочинського колегіума.
За пісумками Чемпіонату Світу з військово-спортивних багатоборств (розділ “Бойове багатоборство”) спортсменам було присвоєно спортивний розряд: Керімову Арсену — «Кандидат у майстри спорту України» та Чедії Олегу – «Другий юнацький спортивний розряд».
Пісочинська селищна рада вітає переможців змагань! Ви — приклад фізиної загартованості для підростаючого покоління. Ми пишаємося Вами та бажаємо не зупинятися на досягнутому і здобувати ще більш блискавичні перемоги!