Досягнення танцювального колективу «Драйв Денс» Березівського селищного клубу.

Шановні мешканці Пісочинської ОТГ! Нам завжди дуже приємно повідомляти Вам про нові досягнення талановитої молоді нашої громади. Сьогодні ми розповімо Вам про успіхі танцювального колективу «Драйв Денс» під керівництвом Симонової Ольги Олексіївни Березівського селищного клубу. У грудні 2017 року колектив блискуче виступив на Європейському міжнародному хореографічному фестивалі-конкурсі  «European snow dance festival», зайняв  перше місце.  Чудовим призом даного конкурсу був сертифікат на поїздку до Болгарії у табір «Вместе» влітку 2018 року. Наразі юні талановиті танцівники перебувають у Болгарії та беруть участь у танцювальному фестивалі у місті Кіттен. Бажаємо їм нових творчих досягнень, яскравих виступів та нових перемог! Вітаємо Толкачову Анастасію, учасницю колективу «Драйв Денс» , яка за підсумками інтернет опитування стала президентом табору «Вместе». Ми пишаємося вами!