ДЗВ «Веселка»  Пісочинської ЗОШ «Мобіль».

Весело та пізнавально проводять час учні  Пісочинської ЗОШ «Мобіль» у дитячому закладі відпочинку — таборі з денним перебуванням «Веселка», який розпочав свою діяльність  29 травня. Діти всебічно розкривають  свої творчі  здібності та різноманітні  таланти, беручи участь у численних конкурсах, тематичних  заняттях і  спортивних заходах. Так, у рамках Дня Дружби усі загони взяли участь у чудовому конкурсі малюнків на асфальті «Веселка подорожує світом» та відвідали бібліотечний урок на тему «Міжнародний день миротворців ООН».  У День Здоров`я діти взяли участь у виховному  заході до дня без тютюну «Здорові діти — здорова країна».  Весела спортивна гра — квест «Пошук скарбів», яка відбулася у сосновому бору, подарувала учням та їх наставникам безліч позитивних емоцій і яскравих вражень. По поверненню дітей до школи їх чекала незвична винагорода — скарб, який вони шукали — кольорові шишки. Дуже цікаво було за  їх допомогою складати  Герб України!