Фестиваль «Рибацюга CRAZY FISH FEST»

3 жовтня 2015 року за підтримки Федерації риболовного спорту Харківської області та Пісочинської селищної ради в селищі Пісочин на річці Уди стартував фестиваль «Рибацюга CRAZY FISH FEST». Організатором фестивалю виступила мережа магазинів «РИБАЦЮГА» спільно з Торговою маркою CRAZYFISH. Захід було проведено з метою популяризація риболовного спорту і спінінгової ловлі та передачі досвіду рибалок-спортсменів рибалкам-любителям. На свято рибалки завітав заступник Пісочинського селищного голови Чернобай Олег Олександрович. Кількість зареєстрованих учасників склала 55 осіб. Суддівська бригада складалася з двох осіб, які здійснювали контроль за дією учасників, вели протокол змагань та підводили підсумки риболовних змагань. Головним суддею фестивалю виступив суддя національної категорії Шамрай Н.С. Змагання проводилися в два тури, тривалість кожного — півтори години. Учасників розподілили за такими категоріями: «Любителі» та «Спортсмени». Змагання проходили у двох зонах А і В. Підрахунок результатів туру в зонах здійснювався за таким принципом: незалежно від виду риби, дозволеної регламентом змагань, 1 бал присвоювався за кожен грам ваги риби . За результатами всіх пройдених турів, було визначено переможців.
Категорія «Спортсмени»:
1 місце – Білан Артур;
2 місце – Галушко Олександр;
3 місце – Білан Тимур.
Категорія «Любителі»:
1 місце – Скарнович Іван;
2 місце – Толстокорий Андрій;
3 місце – Лубенський Михайло.
Призерів риболовних змагань нагородили грамотами та медалями, переможці отримали спінінг, всі учасники одержали в подарунок упаковку їстівної гуми для риболовлі від ТМ CRAZYFISH. А також всіх порадував смачний обід, коронною стравою якого був польовий куліш.