Фінал талант-шоу «School Mobil має таланти».

15 березня у приміщенні актової зали Пісочинської ЗОШ І-ІІІ ст. «Мобіль» пройшов фінал талант — шоу «School Mobil має таланти». Поза конкурсною програмою для глядачів і учасників шоу виступили з яскравими номерами спортивно-танцювальна студія «ЦЕХ» (керівник — Ліксунова Катерина Леонідівна) і хор Пісочинської ЗОШ І-ІІІ ст. «Мобіль».
Учасники талант — шоу продемонстрували свої неординарні здібності у різноманітних творчих категоріях. Непросте завдання по визначенню переможців серед надзвичайно талановитих юних артистів було у компетентного журі, у складі якого були:
вокаліст і лідер групи «Pappuri» — Ібрагім; звукорежисер, аранжувальник, керівник студії звукозапису BK Records — Олександр Босін; солістка ансамблю танцю імені Павла Вірського — Олена Полішко; талановитий режисер і креативний ведучий — Євген Ємець.
Отже, підсумки голосування журі за номінаціями:
«ХУДОЖНЄ СЛОВО»
«ОРИГІНАЛЬНИЙ ЖАНР»
1 — Ракітіна Уляна 7-б
2 — Лапта Сніжана 5-в
3 — Гончаров Кирило, Золочевський Богдан, Дзугань Андрій 4-а.
Вітаємо всіх учасників цього дивовижного шоу, дякуємо яскраві та позитивні враження і бажаємо юним артистам нових блискучих виступів!

ФОТОЗВІТ СВЯТА: