«Фізична культура та спорт – протягом життя».

За сприянням Пісочинської селищної ради 30 березня 2018 року у приміщенні Пісочинського колегіуму Харківською районною державною адміністрацією було проведено спартакіаду  серед педагогічних та фізкультурних працівників закладів освіти Харківського району. На спортивному святі були присутні: начальник відділу освіти ХРДА Бабельчук Ольга Іванівна, начальник  відділу молоді та спорту Полунін В’ячеслав Юрійович; майстер спорту міжнародного класу з футболу, член молодіжної збірної України з футболу Крячко Валентин Миколайович. Вони привітали учасників спартакіади та побажали їм успішних ігор та блискучих перемог у змаганнях.

Чотири команди ДЮCШ, які представляли Рогань, Липецьк, Мерефу  та Пісочин, продемонстрували свою майстерність у 5 дисциплінах: футбол, волейбол, шахи, шашки та настільний теніс.

За результатами проведених ігор місця розподілилися наступним чином:

ФУТБОЛ

1 місце —  Пісочинська ДЮСШ;

2 місце — Липецька ДЮСШ;

3 місце — Мереф’янська ДЮСШ;

4 місце — Роганська  ДЮСШ.

ВОЛЕЙБОЛ

2 — Пісочинська ДЮСШ;

3 — Липецька ДЮСШ;

4 — Роганська ДЮСШ.

НАСТІЛЬНИЙ ТЕНІС

2 — Роганська ДЮСШ;

4 — Липецька ДЮСШ.

ШАХИ

2 — Липецька ДЮСШ;

4 — Роганська ДЮСШ.

ШАШКИ

1 — Липецька ДЮСШ;

2 — Мереф’янська ДЮСШ;

4 — Липецька ДЮСШ.

Таким чином у загальному заліку 1 місце  завоювала Мерефа ,  2 місце – Пісочин, 3 місце- Липці,  4 місце — Рогань.

Призери спартакіади були нагороджені кубками, медалями та грамотами ХРДА. Грамотами та медалями були також нагороджені  усі учасники цього дуже позитивного спортивного свята.

Пісочинська селищна рада вітає спортсменів, які гідно представили свої команди у спартакіаді! Це – дуже добрий приклад для підростаючого покоління!

ФОТОЗВІТ: https://www.facebook.com/1418932034792301/photos/?tab=album&album_id=2196120817073415