ФК «Юніор» отримала форму від Пісочинської селищної ради.

Розвиток фізичної культури та спорту – один із пріоритетних напрямів розвитку селища в цілому. Тому Пісочинська селищна рада докладає максимум зусиль до залучення дітей та молоді до спортивного життя.

Нещодавно до Пісочинського селищного голови звернулись батьки гравців футбольної команди «Юніор» з проханням придбати нову спортивну форму. Пісочинською селищною радою  було закуплено 50 комплектів форми для юнацької футбольної команди  та вручені спортсменам селищним головою Олегом Чернобаєм 8 травня 2016 року. Олег Олександрович побажав юним любителям спорту успіхів і подальших феєричних перемог.

Команда «Юніор» є срібними призерами міста Харкова з міні-футболу  серед дітей 2006-2008 р.н., чемпіонами турніру імені О.С. Масельского, чемпіонами Дитячої футбольної ліги Харківського району серед команд вікової групи 2003-2004 р.н. та ін.

64o4hL11mDY