Футбольна команда «Надія» — призер Чемпіонату Харківського району!

21 жовтня у Пісочині відбулось нагородження футбольної команди нашої громади «Надія», яка завоювала третє місце у Чемпіонаті Харківського району в конференції «Південь». Нагородження проводив голова Федерації футболу Харківського району Кудіков Ю.М., який привітав спортсменів та вболівальників та відзначив значний рівень розвитку спорту у нашої громади. За підтримку та велику увагу до спортивного життя почесною грамотою  Федерації було нагороджено Пісочинського селищного голову Олега Олександровича Чернобая. Почесними грамотами були нагороджені тренер команди «Надія» Крячко В.М. та представник команди Науменко О. А.

Після нагородження на футбольному полі Пісочинського колегіуму  відбувся матч із серії суперфінальних  ігор за абсолютну першість: «Надія» Пісочин – «Авангард» Мерефа. Перемогу у цьому динамічному та захоплюючому матчі здобула команда Мерефи (3:0).

Ми, як і завжди, підтримуємо нашу команду, віримо в  її  успіх та бажаємо нашим спортсменам перемоги!

ФОТОЗВІТ: https://www.facebook.com/1418932034792301/photos/?tab=album&album_id=2507599989258828