Грандіозне святкування фестивалю народних традицій «Ніч на Івана Купала»

6 липня у м-ні «Мобіль» пройшов чудовий захід — фестиваль народних традицій «Ніч на Івана Купала». Цікава анімаційна програма, ярмарок народних товарів, українська фото зона, стрибки через вогнище, ворожіння, святковий концерт та безліч цікавих активностей — все це створювало святковий настрій мешканцям нашої громади. Родзинкою свята було яскраве, неповторне файер шоу та запашна польова каша від Пісочинської селищної ради та селищного голови Олега Чернобая.
Завдяки співпраці артистів Пісочинського Будинку культури, Березівського Будинку культури, ФОКу, запрошених співаків, вокальних і танцювальних колективів, активістів, депутатів та працівників селищної ради свято видалось цікавим та неповторним.
Дякуємо майстриням за цікаві майстер-класи та автентичний ярмарок, дякуємо Могілевцевій Надії за чудову фото зону, яка подарувала яскраві святкові фото кожному мешканцю громади, дякуємо активістам та депутатам Пісочинської селищної ради за участь та допомогу в організації свята і дякуємо вам, шановна громадо, за те, що розділили це свято з нами.
Щиро вітаємо вас зі святом Івана Купала, зичимо здоров‘я, добробуту, миру та злагоди вашим родинам,здійснення усіх найзаповітніших мрій.

Повний фотозвіт тут: https://www.facebook.com/pg/Pisochin.rada.news/photos/?tab=album&album_id=2331432336875595