Громадське опитування «Хто на Вашу думку вартий отримати звання «Почесний мешканець селища у 2017 році»?

Кожного року у останню суботу вересня ми відзначаємо День селища. Щорічно у цей день Пісочинська селищна рада присвоює звання «Почесний громадянин селища» мешканцям або робітникам селища, які внесли найбільш вагомий внесок у розвиток Пісочина.
Для того, щоб обрати найбільш достойних претендентів на це почесне звання, за пропозицією Пісочинського селищного голови Чернобая Олега Олександровича, з 26 липня 2017 року стартувало громадське опитування «Хто на Вашу думку вартий отримати звання «Почесний мешканець селища у 2017 році»?
Шановні мешканці! Просимо направляти свої пропозиції щодо кандидатів на нашу електронну адресу: pisochin_konkyrs@ukr.net або на поштову адресу Пісочинської селищної ради.
Ваша пропозиція повинна мати повну інформацію про кандидата та аргументацію, чому саме він повинен отримати це звання. Кандидат повинен мати безпосереднє відношення до нашого селища.
Інформація про кандидатів приймається до 1 вересня, після чого список буде опубліковано для обговорення в групі «Пісочинська селищна рада» в соціальній мережі Facebook. Результати інтернет обговорення будуть розглянуті на засіданнях постійно діючих депутатських комісій.