Громадське опитування «Хто на Вашу думку вартий отримати звання «Почесний мешканець селища у 2018 році?»

Шановні мешканці громади! Кожного року, в останню суботу вересня ми відзначаємо День селища Пісочин. У цей святковий день селищна рада присвоює звання «Почесний громадянин селища» мешканцям або робітникам,  які внесли найбільш вагомий внесок у розвиток Пісочина.

Для того, щоб обрати найбільш достойних претендентів на це почесне звання, за пропозицією Пісочинського селищного голови Чернобая Олега Олександровича, з 22 серпня 2018 року  на офіційній сторінці «Пісочинська селищна рада» в соціальній мережі Facebook стартує  громадське опитування «Хто на Вашу думку вартий отримати звання «Почесний мешканець селища у 2018 році?»

Запрошуємо Вас до участі в опитуванні! Звертаємо Вашу увагу на те, що кандидат повинен мати безпосереднє відношення до нашого селища;  пропозиція повинна мати повну інформацію про кандидата ( у тому числі аргументацію, чому саме він повинен отримати це звання).

Пропозиції приймаються до  10  вересня 2018 року. У період з 10 по 15 вересня по запропонованим Вами кандидатам буде проведено голосування на офіційній сторінці «Пісочинська селищна рада» у соціальній мережі Facebook. Надалі кандидатури  будуть розглянуті на засіданнях постійно діючих депутатських комісій,  де і буде прийнято остаточне рішення.

Шановні мешканці громади! Свої пропозиції залишайте в якості коментарів до публікації.