Громадські обговорення про вивчення пропозиції щодо ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад на території Березівської селищної ради

7 лютого на території Березівської селищної ради відбулися громадські обговорення про вивчення пропозиції щодо ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад смт Пісочин, сел. Рай-Оленівка, с. Надточії Пісочинської селищної ради, смт Березівка Березівської селищної ради. Участь в обговореннях брав Пісочинський селищний голова Олег Олександрович Чернобай.
Мешканці Березівки на громадських обговореннях одноголосно ухвалили пропозицію щодо ініціювання процедури добровільного об’єднання територіальних громад смт Пісочин, сел. Рай-Оленівка, с. Надточії Пісочинської селищної ради, смт Березівка Березівської селищної ради, з визначенням адміністративного центру об’єднаної територіальної громади у смт Пісочин, назвою – Пісочинська об’єднана територіальна громада.
Після обговорень, на сесії Березівської селищної ради депутати одноголосно надали згоду на добровільне об’єднання територіальних громад та делегували представників до спільної робочої групи.
Увечері відбулося засідання спільної робочої групи з підготовки проектів рішень щодо добровільного об’єднання територіальних громад.