Громадські обговорення щодо ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад сел. Пісочин, сел. Рай-Оленівка, с. Надтоії Пісочинської селищної ради, сел. Березівка Березівської селищної ради

6 лютого у приміщенні Пісочинської селищної ради відбулися громадські обговорення щодо ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад сел. Пісочин, сел. Рай-Оленівка, с. Надтоії Пісочинської селищної ради, сел. Березівка Березівської селищної ради та розгляду проекту рішення Пісочинської селищної ради «Про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад». Було зареєстровано 70 учасників громадського обговорення.

Учасники громадського обговорення одноголосно ухвалили ініціювання процедури добровільного об’єднання територіальних громад сел. Пісочин, сел. Рай-Оленівка, с. Надточії Пісочинської селищної ради, сел. Березівка Березівської селищної ради, відповідно з визначенням адміністративного центру об’єднаної територіальної громади у сел. Пісочин, назвою – Пісочинська об’єднана територіальна громада та одноголосно погоджено проект рішення Пісочинської селищної ради «Про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад».

Одразу після громадських обговорень відбулася сесія Пісочинської селищної ради. Ухвалене на слуханнях рішення було одноголосно підтримано депутатами селищної ради.

Сьогодні Пісочинська селищна рада надасть Березівській селищній раді ухвалене рішення про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад та делегування представників до спільної робочої групи.