Громадські обговорення щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території в сел. Пісочин мікрорайон «Надія»

Пісочинська селищна рада повідомляє, що 22 квітня 2018 року об 11:00 годині на спортивному майданчику біля будинку №1а по вул. Молодіжна відбудеться громадські обговорення щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території в сел. Пісочин мікрорайон «Надія», по вул. Молодіжна (передбачивши розташування загальноосвітнього навчального закладу, дошкільного навчального закладу, об’єктів інфраструктури та рекреації) на території Пісочинської селищної ради

Пропозиції (зауваження) та рекомендації подаються у письмовій чи усній формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає, протягом 30 днів з дати опублікування повідомлення про його проведення на адресу Пісочинської селищної ради: 62416, Харківська область, Харківський район, сел. Пісочин, пров. Транспортний, 2 (електронна пошта sr.pisochin@ukr.net). Анонімні пропозиції (зауваження) не розглядаються.

1. Мета заходу – врахування громадських інтересів жителів територіальної громади Пісочинської селищної ради
  2. Площа проектування — 10 га;
  3. Замовник – Пісочинська селищна рада, розробник – ТОВ «АПБ «Атріум»
  4. Підстава для розроблення: рішення ХVІ сесії Пісочинської селищної ради VIІ скликання від 27 квітня 2017 року «Про надання згоди на розроблення детального плану території сел. Пісочин мікрорайон «Надія», по вул. Молодіжна»
  5. Інформаційні заходи – графічні матеріали розміщено на сайті Пісочинської селищної ради для перегляду та ознайомлення.
  6. Місце для ознайомлення – адміністративна будівля Пісочинської селищної ради.

Заява публікується згідно вимог ДБН та затвердженої постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. № 555.

З графічною частиною детального плану можливо за посиланням https://drive.google.com/open?id=1phHfGnBalDCYZtGId8DsjTerw6IVV343

Контактний номер телефону: 057 – 742-80-40