Ігри з міні-футболу у рамках Відкритого турніру «Пісочинська весна».

26 березня на базі Пісочинського колегіуму у рамках Відкритого турніру «Пісочинська весна» пройшли ігри з міні-футболу серед спортсменів ДЮСШ 2005-2006 рр.н. У змаганнях взяли участь 4-е команди. За підсумками проведених матчів впевнену перемогу здобула команда Пісочин-2, на другому місці — команда смт. Золочів, на третьому – с. Сніжків, команда Пісочин-1 на четвертому. За підсумками турніру кращим гравцем був визнаний Бєлов Данило (Пісочин-2).

Учасників змагань особисто привітав Пісочинський селищний голова Олег Олександрович Чернобай.  Він побажав юним футболістам  нових успіхів і досягнень  у спортивній кар’єрі.  Переможці отримали дипломи, медалі та кубки, призери змагань –дипломи та медалі від Пісочинської селищної ради. Всі учасники турніру отримали приємні солодкі подарунки від селищної ради.