II фестиваль аматорських театрів ім. В. К. Гужви.

DSC_033924 березня 2017 року у Будинку культури селища Пісочин урочисто відкрився II фестиваль аматорських театрів ім. В. К. Гужви.
Без перебільшення можна сказати, що сьогодні в селищі святковий день! Рівно рік тому ми зустрічали перший фестиваль. Це був новий, дивовижний і грандіозний для нас захід. Гості фестивалю, міжнародне журі, талановиті самобутні актори та режисери. Дні проведення фестивалю були наповнені яскравими враженнями, новими знайомствами та чарівною атмосферою мистецтва.
Пройшов рік, і ми знову з радістю зустрічаємо старих та нових знайомих, які приїхали до нас на фестиваль.
Дружними оплесками вітали глядачі почесних гостей фестивалю: голову Харківської районної ради Литвиненко М.В., заступника голови Харківської райдержадміністрації Малишеву О.В. та Пісочинського селищного голову Чернобая О.О.
Під час відкриття Пісочинський селищний голова наголосив що проведення другий рік поспіль Відкритого фестивалю аматорських театрів, стало доброю традицією для селища. Цього року фестиваль розширив географію учасників, до селища завітали художні колективи не тільки з Харківської області, а із м. Київ, Ровно, Бердянск.
Дитячі голоси, радісний сміх, відкриті погляди. Очікування чогось нового та чарівного. Спектакль, який відкрив конкурсну програму фестивалю — «Мартышкин дом» у виконанні народного художнього колективу народного дитячого театру «Сорванцы», м. Харків в черговий раз показав глядачам, якими талановитими та безпосередніми акторами є діти!
Попереду ще чотири конкурсних дня та безліч яскравих вистав. Шанувальники театру отримають насолоду від гри акторів, а ми з нетерпінням чекаємо виступ нашого улюбленого народного театру-студії «Чудеса в решеті». Їх виступ відбудеться 26 березня о 15.00.
Нагадуємо що в останній день фестивалю відбудеться нагородження глядачів, які відвідали всі вистави. Ще раз запрошуємо вас, шановні мешканці сел. Пісочин, на II Відкритий фестиваль аматорських театрів ім. К.Г. Гужви. Впевнені, ви отримаєте незабутнє задоволення!