IX сесії VII скликання депутатів Пісочинської селищної ради.

12 липня в приміщені Пісочинської селищної ради відбулось засідання IX сесії VII скликання депутатів Пісочинської селищної ради. Основні питання, що розглядались:
 про затвердження звіту виконання бюджету селища за 1 півріччя 2016 року
 про внесення змін до бюджету селища 2016 року
 про затвердження Тендерного комітету та Положення
 про затвердження місцевих податків і зборів
 про виплату премії селищному голові, заступнику та секретарю ради
 затвердження розпорядження секретаря ради та рішення виконавчого комітету
 про затвердження технічної документації з нормативно-грошової оцінки земель сел.Пісочин.
 про затвердження заступників селищного голови
 про затвердження протоколу проведення аукціону з відчуження нежитлового приміщення по вул. Квартальній №5/3.
 про визначення пайової участі в розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури сел.Пісочин (магазин на м-ні «Мобіль» по вул. Кушнарьова)
 земельні питання
 про затвердження порядку проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирним будинком
 про затвердження звіту про оцінку нерухомого майна об`єкту незавершеного будівництва (під розбирання) по вул. Молодіжній в сел.Пісочин
 про розгляд звернення мешканців (ініціативної групи) будинку №4 «а» по вул. Квартальній щодо неналежного виконання договірних зобов‘язань ПАТ «КДБК»
 про затвердження тарифу на вивіз ТПВ з приватного сектору на території Пісочинської селищної ради
 про надання матеріальної допомоги мешканцям сел. Пісочин
 про колективне звернення мешканців селища Пісочин.