Команда Пісочинської ДЮСШ «Юніор» — переможці дітячо-юнацького Кубку з футзалу міста Харкова!

Юні вихованці тренера Кузьменка С.С. у п’яти вікових категоріях протягом трьох місяців  представляли нашу громаду на престижному змаганні міста Харкова. Захід проходів за організацією Харківської Федерації футболу. Високе спортивне досягнення наших футболістів – три призових місця! У лізі 2007 та 2008 р.н. – перше місце, 2009 р.н. — друге місце, 2003-2004 р.н. – третє! Навіть наймолодші вихованці тренера — футболісти 2010 р.н., які у 2017 році тільки дебютували у подібних змаганнях, цього разу увійшли у четвірку кращих команд своєї вікової категорії.

Вітаємо талановитих спортсменів нашої громади та їх тренера з успішними виступами та заслуженою перемогою! Бажаємо нових цікавих змагань, яскравих голів та впевнених перемог!