Команда Пісочинської ОТГ «Автомобіліст» (смт Березівка) — переможець Суперфіналу чемпіонату Харківського району з футболу — 2018!

Вітаємо футбольну команду Пісочинської ОТГ «Автомобіліст» (смт Березівка), її почесного президента Міщаненко Валерія Вікторовича, всіх вірних вболівальників команди з перемогою у Суперфіналі чемпіонату Харківського району з футболу — 2018!
28 жовтня відбувся завершальний тур Суперфіналу. Наша команда приймала на своєму полі команду «СТЕП» (с. Руські Тишки). 3:1 – впевнена перемога «Автомобіліста»!
Вирішальні голи в матчі забили: Костянтин Рудь, Павло Батагов, Олексій Воробьов. Ця гра не залишила байдужим нікого! Напруга емоцій, яскраві передачі, гострі моменти!
Ми віримо, що наші футболісти ще не раз порадують своїх вболівальників чудовими перемогами! Бажаємо їм нових спортивних успіхів!