Коментар заступника голови Пісочинської селищної ради В.О. Чернопіщук до інформації щодо змін в бюджеті селища, прийнятих на засіданні XXXIX сесії VI скликання Пісочинської селищної ради.

Рішенням ХХХIV сесії VІ скликання Харківської районної ради від 26 лютого 2015 року Пісочинській селищній раді виділено субвенцію з районного бюджету в сумі 5 млн. грн., 3,8 млн. грн. якої буде направлено на будівництво нової школи на м/р «Мобіль», а 1,2 млн. грн. в на реконструкцію дитячого садка «Теремок» по пров. Шевченка, 23.

В теперішній час закінчується проведення комплексної державної інвестиційної експертизи проекту будівництва нової сучасної школи на мікрорайоні «Мобіль», та одночасно готується документація конкурсних торгів для учасників щодо підготовки пропозицій для участі в процедурі відкритих торгів на будівництво нової школи на м/р «Мобіль».

Сподіваємось, що в час, відведений для проведення торгів (3 місяці) визначиться переможець, який розпочне таке потрібне мешканцям Пісочина будівництво.