Конкурс екологічних плакатів «Чисте довкілля».

Пісочинська селищна рада запрошує активних та небайдужих до долі рідного селища школярів взяти  участь у конкурсі екологічних плакатів «Чисте довкілля», який проводиться в рамках проекту з попередження засмічення території селища.

Мета даного екологічного проекту — створення умов для поліпшення екологічного стану території селища шляхом встановлення в громадських місцях урн для збору сміття. Крім встановлення смітників, ми пропонуємо виготовити інформаційні таблички, які будуть розташовуватися між місцями встановлення урн, в місцях відпочинку та вздовж найбільш популярних пішохідних маршрутів селища. Вони будуть виготовлені на основі ВАШИХ екологічних плакатів.

Вимоги до плакатів:

*   формат: А3, А4;

* зміст екоплакату повинен відображати ідею, заклик до дії щодо зменшення забруднення території, захисту природи або збереження довкілля.

До роботи необхідно додати анкету, в якій вказати:

* ім’я та прізвище;

* місце навчання (школа, клас);

* контактний телефон.

Роботи приймають:

• Пісочинський колегіум – Карась Галина Іванівна –завуч з виховної роботи

• Пісочинська ЗОШ – Мельник Марина Павлівна – практичний психолог

Конкурс триватиме до 16 травня.

Найкращий плакат буде розміщено на рекламному щиті на трасі Київ-Харків.

Не залишайтесь байдужими, долучайтесь до наших проектів!

7ebbea6f19aa28a48a3d6f8fce503848