конкурс
Конкурс краси «Міс Пісочин 2015»

Вже третій рік поспіль стало доброю традицією проведення конкурсу краси, молодості та чарівності «Міс Пісочин». Цього року за омріяний титул красуні Пісочина змагалися 10 найгарніших дівчат з усіх куточків селища. Конкурс складався з 3 етапів дефіле та відповідей на запитання. У рамках конкурсу «На добру справу» дівчата привітали з 91 днем народження ветерана Другої світової війни Долженко Івана Пантелійовича та завітали до дітей, які виховуються у будинку сімейного типу сім’ї Курбатових. Для оцінки виступів учасниць було сформовано компетентне журі до якого входили : заступник Пісочинського селищного голови Чернобай Олег Олександрович, президент корпорації «Бісквіт-Шоколад», Герой України Коваленко Алла Арестівна, заступник директора сервісного центра «TRUCKMOTORS» Яковенко Андрій, директор КЗ ХЦДЕД «Будинок учителя» Харківської обласної ради Луніна Вікторія Юріївна, депутат Пісочинської селищної ради Савельєв Олексій Валерійович, арт-директор нічного клубу «MUSEUM» Безгубенко Сергій, директор спортивно-танцювальної студії «ЦЕХ» Ліскунова Катерина, директор спортивного клубу «РЕКОРД-Пісочин» Акулова Лілія. Кожна учасниця, крокуючи подіумом, показала, що має не тільки гарні зовнішні дані, а ще й артистичність і харизму та що саме вона гідна перемоги. За підсумками всіх етапів конкурсу бажану корону найкрасивішої дівчини селища Пісочин отримала Тетяна Кашкарьова. У номінації «Приз симпатій глядачів» за результатами голосування у мережі Інтернет перемогла Кулік Валерія. Всі учасниці отримали пам’ятні подарунки, а переможниця отримала безліч абонементів від партнерів конкурсу та спеціальний подарунок – дорожню валізу від Пісочинської селищної ради.
Висловлюємо слова подяки заступнику Пісочинської селищної ради Чернобаю Олегу Олександровичу, президенту корпорації «Бісквіт-Шоколад» Коваленко Аллі Арестівні, сервісному центру «TRUCKMOTORS», спортивній мережі «РЕКОРД», розважальному центру «POOL бар», нічному клубу «MUSEUM», спортивно-танцювальній студії «ЦЕХ», депутату Пісочинської селищної ради Савельєву Олексію Валерійовичу за підтримку в організації та проведенні конкурсу.

ФОТОЗВІТ