Конкурс «Містер і міс інтелектуал-2018». Пісочинський колегіум.

17 квітня 2018 у приміщенні Пісочинському будинку культури відбувся творчий захід «Містер і Міс Інтелектуал-2018», у якому взяли участь учні 9-10 класів Пісочинського колегіуму. Вони продемонстрували свої таланти у наступних конкурсах:

-«Візитка» —  учасники мали представити себе з найкращої сторони, підготувавши відеоролик.

-«Інтелектуальний батл» —  учням  потрібно було дати максимальну кількість правильних відповідей за 1 хвилину з обраного предмета за шкільною програмою.

-«All stars» — конкурс талантів.

Наприкінці конкурсної програми всі учасники були нагороджені дипломами за перемогу у різних номінаціях:

«Містер Креатив» — Майсурадзе Владислав 9-Г кл.;

«Містер Спортсмен» — Демяненко Данило 9-Б кл.;

«Міс Талант» — Півовар Ірина 9-В кл.

Дипломами «Міс Ерудит» та пам’ятними статуетками «Сова» були нагороджені Лавінда Олександра ( 9- А кл.) та Овчаренко Владислава (10-Б кл.).

Переможницею конкурсу стала учениця 10-А класу Чічкань Христина. Вона була нагороджена дипломом «Міс Інтелектуал — 2018» та USB-флеш-накопичувачем.

Вітаємо усіх учасників конкурсу та бажаємо їм розвивати та вдосконалювати свої таланти й в майбутньому!