Краса, затишок і комфорт для мешканців громади. Іщенко В.М., працівник КП «Пісочинкомунсервіс».

Яскравими квітами та свіжою зеленню милують око квіткові клумби на прибудинкових територіях по вул. Молодіжна 1. Любов і сумлінне ставлення до роботи Валентини Миколаївни, працівника КП «Пісочинкомунсервіс», безумовно відзначають мешканці цього будинку, а також усі, хто хоча б раз спостерігав за її роботою. Її квіткові клумби створюють комфорт і затишок, такий необхідний в умовах багатоквартирного будинку. Своїми силами, здобуваючи рослини самостійно, вона дарує красу та частинку природи!

Робочий день Валентини Миколаївни починається дуже рано. І взимку, і у весняно — літній період у неї безліч турбот. Очищення від сміття (а взимку і від снігу), обрізка гілок дерев, які ускладнюють прохід, фарбування бордюрів — не перерахувати всіх обов’язків, які необхідно виконати Валентині Іванівні на її ділянці — вул. Молодіжної 1 і 5.

— Мене дуже підтримують мешканці, — розповідає Валентина Іванівна. Вони також стежать за порядком, тому що прагнуть жити у чистих, комфортних умовах. Останнім часом у нас стало набагато чистіше!

Слід зазначити, що всі працівники комунальних підприємств громади старанно та сумлінно виконують свої обов’язки. Ми вдячні їм, а також усім мешканцям, які підтримують чистоту та порядок у нашій громаді! Ми вдячні Валентині Іванівні, яка з любов’ю та увагою наповнює наше життя квіткової красою!