Кубок Харківського району з військово-спортивного багатоборства.

4 та 5 лютого 2017 року у спортивній залі Пісочинського колегіуму відбувся Кубок Харківського району з військово-спортивного багатоборства, розділ «Бойове багатоборство». На свято спорту завітав Пісочинський селищний голова Олег Чернобай. Серед партнерів змагань — Пісочинська селищна рада. Понад 200 спортсменів з 16 спортивних команд з різних куточків Харківського району, а також гості з міста Харкова, міста Зміїв, сел. Есхар Чугуївського району Харківської області брали участь у турнірі.
Юні мешканці нашого селища у напруженій боротьбі здобули призові місця та стали призерами районних змагань. А саме:
* Чедія Олег – 1 місце;
* Чедія Роланд – 1 місце;
* Череватенко Ярослав – 2 місце;
* Слободюк Віталій – 3 місце;
* Сущек Антон – 3 місце;
* Калашник Яна – 3 місце;
* Череватенко Кирило – 4 місце;
* Березовський Ілля – 5 місце.
Пісочинська селищна рада вітає спортсменів! Ви — приклад фізиної загартованості для підростаючого покоління. Ми пишаємося Вами та бажаємо не зупинятися на досягнутому і здобувати ще більш блискавичні перемоги!

nE5C6Y-tTXg2Mb4howxAxsurMnmtIW7fQWNhRs-0sw30

niRM2nQrATw