Міщенку Володимиру Григоровичу виповнилось 90 років!

21 листопада Міщенку Володимиру Григоровичу виповнилось 90 років!

З вітанням відвідали сім’ю Міщенка В. Г. Пісочинський селищний голова Олег Олександрович Чернобай та працівники селищної ради.

З нагоди славного ювілею Володимир Григорович приймав гостей разом з дружиною Ганною Герасимівною, вони разом вже 62 роки.

Міщенко Володимир Григорович – корінний мешканець нашого селища, ветеран Великої Вітчизняної війни, почесний громадянин селища Пісочин. Володимир Григорович бере активну участь  у громадському житті рідного селища. Протягом тривалого часу він входив до складу виконавчого комітету селищної ради, є одним з організаторі музею Пісочина.

Шановний Володимире Григоровичу!

Пісочинський селищний голова Олег Олександрович Чернобай та колектив Пісочинської селищної ради щиро вітають Вас з 90-річним ювілеєм.DSCN4564 DSCN4562

Бажаємо Вам міцного здоров’я, активного довголіття під мирним небом, любові та уваги рідних і близьких.