Напередодні Дня Великої Перемоги, Пісочинський селищний голова Олег Олександрович Чернобай і працівники селищної ради привітали з наступаючим святом учасників бойових дій, інвалідів Другої світої війни.

5 травня, напередодні Дня Великої Перемоги, Пісочинський селищний голова Олег Олександрович Чернобай і працівники селищної ради привітали з наступаючим святом учасників бойових дій, інвалідів Другої світої війни та вручили грошову допомогу і продовольчі набори від Пісочинської селищної ради. У цей день свій день народження святкує учасник бойових дій Рудіян Надія Григорівна. Олег Олександрович щиро поздоровив Надію Григорівну з 94-річчям та побажав міцного здоров’я, довголіття, родинного затишку, підтримки рідних і близьких. Напередодні свята продовольчі набори від Пісочинської селищної ради отримають всі учасники війни, сім’ї загиблих та малолітні в’язні Другої світової війни нашого селища.
Шановні мешканці! Запрошуємо вас 9 травня на святкові заходи, присвячені 72-й річниці Великої Перемоги!