Нарада на будівництві фізкультурно-оздоровчого комплексу.

30 жовтня, у рамках робочої поїздки до Харківської області, перший заступник Міністра молоді та спорту України Гоцул Ігор Євгенійович ознайомився з ходом будівництва фізкультурно-оздоровчого комплексу в мікрорайоні «Мобіль». У робочій нараді також брали участь заступник голови-керівник апарату ХРДА Малишева Оксана Василівна, Пісочинський селищний голова Чернобай Олег Олександрович.
Пісочинський селищний голова повідомив, що будівельні роботи виконуються згідно з графіком. На сьогодні будівельники завершили монтаж системи напірної та самоточної каналізації, мережі холодного водопостачання. Продовжується утеплення будівлі. Облаштовується системи внутрішнього електроживлення та опалення спортивного комплексу. Виконуються оздоблювальні роботи в приміщеннях будівлі.
Відкриття нового фізкультурно-оздоровчого комплексу дасть можливість для реалізації найамбітніших планів юних спортсменів нашого селища та створить місце для занять улюбленими видами спорту для всіх пісочинців.