Нарада щодо роботи автобусів маршруту № 1592 м. Холодна гора-м-н Мобіль.

24 листопада відбулася нарада Пісочинського селищного голови Чернобая Олега Олександровича та активних мешканців селища з директором ДП «Автосервіс» Мартиросяном Олександром Сергійовичем. У ході зустрічі обговорювалися питання щодо незадовільного санітарного та технічного стану автобусів ДП «Автосервіс», скарги пасажирів на обслуговування кондукторами, обґрунтованість формування ціни за послуги з перевезення, створення автобусного маршруту с. Надточії – м. Холодна гора. За результатами наради ДП «Автосервіс» було запропоновано до 8 грудня усунути недоліки у санітарному стані автобусів та підготувати інформацію щодо їх технічного стану, кількості автобусів на маршруті, надати калькуляцію витрат з перевезення пасажирів. Про подальші результати переговорів ми повідомимо читачів у наступних статтях.