Нарада з питань підготовки до опального сезону 2017-2018 років закладів освіти та культури селища.

14 вересня 2017 року Пісочинський селищний голова Олег Олександрович Чернобай провів нараду з питань підготовки до опального сезону 2017-2018 років закладів освіти та культури селища. У нараді брали участь керівники та представники дошкільних навчальних закладів, шкіл, будинку культури та КП «ВІН Сантехнік» .
Керівники і представники закладів культури та освіти доповіли щодо підготовки дозвільних документів опалювальної системи та можливих ризиків експлуатації її в осінньо-зимовий період.
Олег Олександрович доручив заступнику селищного голови з питань ЖКГ та експлуатуючому комунальному підприємству «ВІН Сантехнік» взяти на контроль і провести необхідні заходи для усунення існуючих ризиків.
Селищний голова закликав керівників закладів культури та освіти займати активну позицію у вирішенні господарських питань.