Нарада з питань забезпечення пожежної безпеки.

26 вересня 2017 року Пісочинський селищний голова Олег Олександрович Чернобай провів нараду з питань забезпечення пожежної безпеки у закладах освіти та культури селища. У нараді брали участь начальник відділення запобігання надзвичайним ситуаціям Харківського районного управління Головного управління ДСНС України в Харківській області Костиря Артем Петрович, керівники та представники дошкільних навчальних закладів, шкіл, будинку культури селища та представники Пісочинської селищної ради.

У ході наради  учасники обговорили заходи щодо забезпечення пожежної безпеки.

За підсумками наради, Олег Олександрович доручив керівникам закладів продовжувати роботу з удосконалення заходів пожежної безпеки у взаємодії з представниками ДСНС. Олег Олександрович особливо відзначив, що активна позиція кожного щодо дотримання правил пожежної безпеки є запорукою загальної безпеки та збереження життів мешканців нашого селища.