Наш депутат — Біцура Володимир Леонідович.

zbtjodn_g_wВолодимир Леонідович — депутат Пісочинської селищної ради округу № 8, що охоплює вул. Тімірязєва, в’їзд Північний, вул. Берегову, пров. Шевченка: житлові будинки № 17, 19, 21, 23, 25, 27, пров. Аграрний, вул. Шкільну, вул. Ломоносова.
Довгий час працював у сільському господарстві. На сьогодні Володимир Леонідович — голова фермерського господарства.
З 1988 по 1997 рік обирався депутатом Харківської районної ради. З 2002 року до сьогодні – депутат Пісочинської селищної ради. Очолює постійну депутатську комісію з питань земельних відносин, охорони навколишнього середовища та будівництва Пісочинської селищної ради.
Врівноваженість та уважність Володимира Леонідовича допомагає вирішувати спірні питання мирним шляхом.
З кожним роком виборчий округ №8 стає красивішим та привабливішим. Завдяки його депутатській ініціативі, було проведено освітлення вулиць Шкільної, Ломоносова, Берегової, пров. Північного, пров. Шевченка; відремонтовано шляхи по вулицях Шкільній, Тімірязєва; встановлено дитячі майданчики по вулиці Ломоносова та провулку Шевченка; виконано загальний благоустрій округу.
Має високий авторитет серед депутатів та односельців, його поважають та прислуховуються до його думок.
Депутат знає кожен дім, кожного мешканця, розуміє всі проблеми, які турбують його виборців.
У нього ще багато планів та ініціатив щодо розвитку свого округу, які він збирається реалізувати в найближчий час.
Відгук мешканки Пелипець Ніни Ільїнични: «Гарна людина. Працює на своєму місці. Ця людина завжди відгукується на наші прохання. Сприяв встановленню дитячого майданчика по вул. Ломоносова, облаштуванню доріжки від вул. Полтавській шлях до вул. Ломоносова . Завжди вислухає та підтримає. Думаю, що більшість мешканців округу Володимира Леонідовича погодяться зі мною в тому, що ми не помилилися в своєму виборі. ».