Наш депутат — Чернобай Андрій Олександрович.

Округ № 11:  в’їзд Толстого,  вул. Культури,  в’їзд  Лісовий,  вул. 23 Серпня, в’їзд 23 Серпня, пров. Толстого, вул. Толстого,  пров. Покровський, пров. Спортивний, вул. Спортивна з № 44 до кінця, та з № 45 до кінця,  вул. Лісова, вул. Паркова № 28 до кінця, вул. Покровська, в’їзд Кленовий, в’їзд  Калиновий,  пров. Кропивницького, в’їзд Кропивницького.

Андрій Олександрович обирався депутатом Харківської районної ради та двічі — депутатом Пісочинської селищної ради.

На початку інтерв’ю Андрій Олександрович наголосив, про те що все що зроблено на його окрузі не його особиста заслуга, а заслуга команди Пісочинської селищної ради, частиною якої він себе вважає.

Андрій Олександрович народився в 1979 році в селищі Пісочин. У 1986 році він вступив до першого класу Пісочинської середньої школи. Після закінчення школи продовжив навчання в Харківському національному університеті внутрішніх справ за спеціальністю правознавство. По закінченню університету з 2000 року  Андрій Олександрович працював у Пісочинському відділі міліції, очолював паспортний стіл. Здобув другу вищу освіту у Харківському регіональному інституті державного управління при Президенті України. В даний час продовжує займатися юридичною практикою і, звичайно ж, приділяє велику увагу громадянської діяльності.

Як ми вже розповідали, Андрій Олександрович народився в селищі Пісочин. Більшу частину дитинства проживав на однієї з вулиць теперішнього виборчого округу. Саме тому, Андрій Олександрович завжди близько приймає все, що пов’язано з селищем, і особливо, з його округом. Ще, не будучи обраний депутатом, він завжди допомагав у вирішенні питань, пов’язаних з життям селища.

— Які проблеми існують по Вашому округу? — запитала я у депутата.

— Ми вирішуємо всі проблеми, які з’являються. За допомогою активістів я спілкуюся зі своїми виборцями кожен день. Звертаються з проханнями про матеріальну допомогу, з проблемами в стосунках між сусідами, з труднощами у вихованні неповнолітніх. Частіше стали звертатися з приводу проблем у роботі електро та газомереж. Жодне звернення не залишається без уваги!

За час депутатських повноважень Андрія Олександровича по 11 округу було здійснено:

— заасфальтовано проїжджі частини вулиць, на які приходиться основне транспортне навантаження;

— проводилися всі необхідні профілактичні роботи для функціонування вуличного освітлення;

— надавалася допомога соціально незахищеним мешканцям округу, як матеріальна, так і побутова;

— організація, проведення та безпосередня участь у суботниках по очищенню території селища (в тому числі, території Рижовський парку);

— сприяння організації маршруту та облаштуванню зупинкового павільйону по вул. Спортивній;

— організація безкоштовних поїздок для малечі та їх батьків у Фельдман Екопарк;

— проведення різноманітних спортивних заходів у селищі (змагання з футболу, самбо);

— організація та проведення святкових заходів для дітей та дозвілля для дорослих (Новорічні та різдвяні свята).

Якщо є можливість, Андрій Олександрович покращує побутові умови мешканців 11 округу за власний рахунок. Таким чином був встановлений дитячий майданчик по провулку Покровському (раніше — Жовтневий).

Депутат завжди доступний своїм виборцям. Крім щоденного спілкування з мешканцями свого округу, Андрій Олександрович регулярно спілкується з дільничним інспектором, щоб бути в курсі ситуації по округу.

У планах депутата на майбутнє:

— проведення подальших робіт з асфальтування округу (зокрема провулків та тупиків);

— постійний контроль за роботою вуличного освітлення;

— також Андрій Олександрович планує і в подальшому проведення спортивних заходів, залучаючи, таким чином, дітей і молодь селища до спорту, а значить і здорового способу життя.

— один з найважливіших пунктів у планах депутата — приділяти ще більшу увагу виборцям похилого віку.