Наш депутат — Гапоненко Наталія Валентинівна.

Гапоненко Наталья ВалентиновнаОкруг №17 охоплює селище Рай-Оленівку.

Наталія Валентинівна народилася у селищі Пісочин. У зв’язку з відрядженнями батька — військовослужбовця родина часто переїжджала. І тільки після 9 класу Наталія Валентинівна стала постійно мешкати у Пісочині.
Закінчивши школу, поступила на навчання до Харківського торгівельного технікуму на спеціальність «товарознавець».
До 1989 року працювала інструктором райкому комсомолу. Потім пішла у декретну відпустку.
На сьогодні Наталія Валентинівна — домогосподарка.
Заміжня, має двох дорослих дітей. Син підтримав династію та вибрав професію батька: став будівельником. Дочка отримала юридичну освіту, зараз знаходиться у декретній відпустці. У Наталії Валентинівни троє чудових онуків.
Коли Наталія Валентинівна вперше стала балотуватися у депутати, її основним бажанням було допомагати людям. Вона — активна людина, готова докладати максимум зусиль, щоб змінити життя своїх виборців на краще. Більш того, вона дуже тактовна та душевна людина. Багато її виборців — літні люди, яким не вистачає спілкування та моральної підтримки. Наталія Валентинівна з готовністю вислуховує мешканців, вникає у їхні проблеми, намагається допомогти їхнім потребам.
Основні проблеми по округу, на думку депутата — це стан дорожнього покриття вулиць. Особливо проблематичними є вулиці Степова, Лісова та Нагорна.
Останнім часом, завдяки Пісочинській селищній раді були заасфальтовані вул. Рай-Оленівська та частково вулиця Степова. Було відрегульовано вуличне освітлення. Особливим досягненням та радістю для мешканців Рай-Оленівки є повне відновлення очисних споруджень. Це стало можливим також завдяки Пісочинської селищної ради.
Було покращено дитячий майданчик. Здійснені ремонти вхідних груп у будинках по вул. Рай-Оленівська 1 та Рай-Оленівська 5.
Було встановлено зупинковий павільйон на кінцевій зупинці маршруту селища.
На думку депутата, дуже важливим є організація дозвілля мешканців округу: проведення різноманітних заходів, у тому числі дитячих свят, які користуються великою популярністю як у дітей, так і у дорослих.
У планах Наталії Валентинівни — поліпшення дорожнього покриття проблемних вулиць округу, встановлення дитячого майданчика на території селища Рай-Оленівка, а також проведення інших робіт, які будуть необхідні для створення комфортних умов для проживання мешканців 17 округу.