НАШ ДЕПУТАТ – КАНЦЕДАЛ ЛЮБОВ ВОЛОДИМИРІВНА.

dscn0371Виборчий округ №12 охоплює:  вулиця Некрасова (приватний сектор)   № 11, 11-б, 23, 25, 41; тупик Горького, провулок Горького, в’їзд Горького, вулиця Суворова, провулок  Транспортний,  вулиця Надії  (приватний сектор),  двухповерхові житлові будинки по вулиці Надії 5 та 16, пров. Надії,  вулиця Донська, провулок Донський.

Любов Володимирівна народилася в Харкові, де і проживала з сім’єю до 1990 року.

У 1991 році   після закінчення факультету «Лікувальна справа»  Харківського медичного університету вона переїхала в селище Пісочин. В цьому ж році поступила на роботу  дільничним терапевтом у Пісочинську  лікарню.

З 1995 року Любов Володимирівна очолює нашу лікарню. За цей час, завдяки мудрому керівництву Любов Володимирівни та  постійній підтримці Пісочинського селищної ради  лікарня (а зараз — Центр первинної медико-санітарної допомоги ) являє собою зразковий заклад з гідним забезпеченням і кваліфікованими співробітниками.

Любов Володимирівна – прониклива та чуйна людина. Перебуваючи поруч з нею, проймаєшся її спокоєм та впевненістю.

Любов Володимирівна — принциповий депутат.

— Я не багатослівна, — каже вона.

— Роблю все, що в моїх силах. Як депутат представляю інтереси своїх виборців і намагаюся, щоб звернення мешканців вирішувалися позитивно.

Основні питання, з якими звертаються виборці — прохання про надання матеріальної допомоги та поліпшення побутових умов проживання.

Звертаються з проханнями поліпшити дорожнє покриття доріг по 12 округу та налагодити вуличне освітлення. Цього  року завдяки селищній раді, був частково заасфальтований провулок Транспортний, вулицю Транспортну, двір ЦПМСД, тротуарні доріжки по вул. Гагаріна, вул. Некрасова. Були замінені вікна в будинку по вул. Некрасова 4. Був встановлений дитячий майданчик на пересіченні провулка Транспортного та вулиці Суворова.

У планах депутата на майбутнє — поліпшення стану доріг по округу, встановлення дитячих майданчиків, контроль за вуличним освітлення.

На завершення хотілося б розповісти про розмову з одним з виборців Любові Володимирівни — Стеценко Віктором Петровичем.

— Опинившись в дуже скрутному становищі (у мене виявилися серйозні проблеми зі здоров’ям), я звернувся за допомогою до свого депутата — Любові Володимирівні. Завдяки її увазі та чуйності, мені була надана матеріальна допомога селищною радою, яка була мені життєво необхідна. Зараз я поправляюсь. Вся моя родина дуже вдячна Любов Володимирівні. Спасибі за Вашу сумлінність!

І це  тільки один з багатьох вдячних відгуків про нашого депутата – Канцедал Любов Володимирівні.