Наш депутат — Кісєльова Людмила Григорівна.

Округ депутата Кісєльової Л.Г № 15 охоплює вул. Молодіжну: будинки 2, 2-а, 3 та вул. Надії: будинки 16 г,  16- д,  16-є.

Людмила Григорівна народилася в Чернігівській області, де проживала до закінчення школи. Згодом Людмила Григорівна вступила до Харківського державного університету ім. А.М. Горького (нині — ХНУ ім. Каразіна В.Н.) на спеціальність «Психологія».

З 1991 року вона проживає з сім’єю в селищі Пісочин.

Людмила Григорівна обіймала посаду референта-перекладача в спільному підприємстві, займалася приватним підприємництвом у сфері метоллопроката. Є активним членом ГО – «Альтернатива».

За рік депутатських повноважень Людмила Григорівна склала 25 актів обстеження матеріально-побутових умов для виділення матеріальної допомоги, 15 актів обстеження місць тимчасового перебування внутрішньо-переміщених осіб, подала 30 депутатських звернень до Пісочинської селищної ради. Вона була ініціатором проведення тематичних семінарів для мешканців свого округу з питань вибору управляючих компаній, створення ОСББ та ОСН, постійно спілкується з виборцями, опікується проблемами людей із особливими потребами, надає допомогу в оформленні документації для призначення соціальних виплат.

Людмила Григорівна відповіла на наші запитання:

• Чому Ви вирішили стали депутатом селищної ради? Які задачі Ви для себе ставили, що зроблено за рік діяльності?
  • Я вважаю, що мешканці селища повинні мати повний доступ до інформації про селище та контролювати використання бюджетних коштів. Більш того, вони повинні відчувати та сприймати себе повноцінними господарями селища, цікавитися станом справ, сприяти його розвитку.
  • З якими проблемами найчастіше звертаються до Вас виборці?
  • Як правило люди звертаються за допомогою у вирішенні побутових проблем: низька напруга в електромережі, проблеми у водопостачанні, тощо. Досить часто мешканці звертаються за наданням матеріальної допомоги.