НАШ ДЕПУТАТ МАЛІНКІНА ВІРА МИКОЛАЇВНА .

Округ № 22 охоплює: в`їзд Набережний 13, провулок Квартальний 2/12, провулок  Квартальний 6/13 і провулок Квартальний 17.

У 1979 році  Віра Миколаївна розпочала свою педагогічну діяльність на посаді вчителя початкових класів Пісочинської середньої школи. З 1992 року була призначена заступником директора з навчально — виховної  роботи.

Віра Миколаївна вміло керує науково-методичною роботою педагогічного колективу Пісочинського колегіуму. Вона завжди уважна до своїх підлеглих і колег.

Також уважно ставиться Віра Миколаївна до звернень і побажань своїх виборців. Вона — депутат 3-х скликань Пісочинського селищної ради.

— Протягом останнього часу, завдяки підтримці селищної ради було замінено вікна в місцях загального користування будинку за адресою провулок Квартальний, 6/13, проведено ремонт ліфтового обладнання та замінено труби гарячого водопостачання будинку № 13 по в’їзду Набережному.  Також заасфальтовано дорогу, майданчики біля вхідних груп та тротуар зазначеного будинку. У будинку по провулку Квартальний, 17 проведено ремонт під’їздів, відремонтовано дорожнє покриття вздовж будинку, — розповідає Віра Міколаївна. — У планах на майбутнє – подальше проведення робіт з ремонту житлового фонду та благоустрою виборчого округу.

— На моєму окрузі поживає багато людей похилого віку, — ділиться депутат. Досить часто  вони звертаються за матеріальною допомогою, в тому числі й за станом здоров’я. Вони неодноразово переконувалися в тому, що їхні проблеми будуть почуті Олегом Олександровичем і по можливості будуть вирішені. Дуже радує, що селищна рада підтримує також і молоде покоління селища.

Жителі мого округу завжди відчувають турботу й увагу. Вони знають, що до їх звернень і побажань в селищній раді поставляться з увагою.