Наш депутат — Новіков Олег Анатолійович.

Округ № 21 охоплює в`їзд Набережний, 1, вулицю Набережну, 11 і провулок Квартальний, 4.

Олег Анатолійович народився у місті Харкові. Там же закінчив школу, був призваний до армії. По розподілу був направлений до Афганістана, де і прослужив два роки.

Свою трудову діяльність Олег Анатолійович розпочав в 1985 році на автобазі «Південтрансбуду». Працюючи на цьому підприємстві, брав участь у будівництві мікрорайону «Мобіль». З 2000 року займається приватною підприємницькою діяльністю.

Олег Анатолійович є депутатом двох скликань Пісочинської селищної ради. Був обраний почесним мешканцем Пісочина та почесним мешканцем Харківського району. Нагороджений двома орденами Богдана Хмельницького 2 та 3 ступеня, а також почесною грамотою Верховної Ради України.

Олег Анатолійович є по-військовому небагатослівним.

— Плідно співпрацюємо з Пісочинською селищною радою. Є проблеми, ми їх вирішуємо. Так, за минулий період були повністю замінені вікна на металопластикові у будинку по пров. Квартальний, 4. Поруч з будинком було ліквідовано несанкціоноване звалище. Очищений від сміття майданчик заасфальтували, і тепер мешканцям зручно розвертатися та паркуватися біля будинку. У планах на майбутнє — заміна дорожнього покриття та обов’язкове облаштування огородження навколо дитячого майданчика.

Біля будинку по вул. Набережній, 11 були організовані місця для паркування. На прибудинковій території висаджено дерева, розбиті клумби. Ще раніше були капітально відремонтовані ліфти, а в двох під’їздах повністю замінені ліфтові кабінки. Відремонтовано покрівлю будинку. Плануємо створити додаткові паркувальні місця для зручності мешканців.

Також у найближчих планах заміна вікон на металопластикові у місцях загального користування 3 під’їзду будинку за адресою в’їзду Набережний, 1. Необхідні додаткові дитячі майданчики. Вже зараз працюємо над поліпшенням якості освітлення функціонуючих дитячих майданчиків.

Дуже часто звертаються мої виборці з приводу матеріальної допомоги. У будинку по вул. Набережна, 11 переважна більшість мешканців — пенсіонери. Їм потрібна турбота, допомога та увага. Допомагаємо і переселенцям із зони АТО.

Загалом, як я і казав раніше: є проблема, ми її спільно вирішуємо!