НАШ ДЕПУТАТ — ОСИКА ГАЛИНА ВАСИЛІВНА.

Округ № 19 охоплює будинки № 5/3 по вул. Квартальній, №1 та №3 по вул. Кушнарьова.

Галина Василівна народилася у Білгородській області. Отримала вищу економічну освіту в Харківському автомобільно-дорожньому інституті (зараз — ХНАДУ). У Пісочині мешкає з 1992 року, і з цього ж року працює в Курязькому домобудівельному комплексі.

Займала посаду секретаря профкому, у подальшому — голови профкому. Вже на протязі 12-ти років є помічником голови наглядової ради ПАТ КДБК. Виконує обов’язки секретаря комісії з питань земельних відносин охорони довкілля та будівництва.

Галина Василівна є депутатом 4-х скликань Пісочинського селищної ради. Завдяки постійній підтримці селищної ради та контакту з виборцями, всі проблеми, з якими звертаються до депутата мешканці округу №19, вирішуються належним чином.

— Основне питання, з яким до мене звертаються, це матеріальна допомога. У будинку по вул. Квартальна, 5/13 проживає дуже багато літніх людей, у них зазначене питання стоїть особливо гостро. Крім цього, часто звертаються за допомогою у оформленні документів громадяни, які переїхали до Пісочина із зони АТО.

— З якими побутовими проблемами звертаються до Вас виборці?

— Будинок по вул. Кушнарьова, 1 досить новий. Для підтримки його стану виконуються всі необхідні поточні ремонти. Для комфортного проживання була обладнана автостоянка. Будинок по вул. Квартальна, 5/3  вже тривалий час перебуває в експлуатації. Робіт по його утриманню у належному стані потрібно набагато більше. За останній час в будинку було встановлено нові металопластикові вікна, проведена заміна труб теплопостачання у техпідпіллі, для підтримки чистоти було встановлено нові сміттєві контейнери. Вздовж будинку встановлено новий парканчик та бетонні вазони для висадки квітів.

Я дуже вдячна Пісочинському селищному голові, Чернобаю Олегу Олександровичу, за його уважне ставлення до звернень мешканців Пісочина.

Завдяки такому ставленню депутати  мають змогу своєчасно реагувати і вирішувати проблеми, з якими звертаються наші виборці.