НАШ ДЕПУТАТ — ПИЛИПЕНКО ОЛЬГА ОЛЕКСАНДРІВНА.

img_0002Ольга Олександрівна обрана депутатом по 13 округу, який охоплює вулиці Молодіжна 1, 1-а, 4 та вулиця Молодіжна 5.
Ольга Олександрівна після закінчення Бердянського машинобудівного технікуму в 1975 році приїхала до Харкова за направленням на роботу. У 1982 році закінчила Харківський політехнічний інститут. Поступила на роботу технологом на Харківський тракторний завод, згодом перевелася за тією ж спеціальністю на Харківський завод тракторних самохідних шасі. Потім — декретна відпустка.
З 1994 року Ольга Олександрівна проживає з сім’єю в селищі Пісочин. Працювала паспортистом у ЖЕКу Пісочинського ВУЖКГ. На сьогоднішній день працює паспортистом відділу реєстрації Пісочинської селищної ради. Заміжня, двоє дітей.
Ольга Олександрівна — дуже доброзичлива, чуйна та прониклива людина. Жодне звернення виборців не проходить без її уваги.
— З якими проблемами найчастіше звертаються до Вас виборці? — питаю я у депутата.
— Найчастіше звертаються за матеріальною допомогою. Також за рішенням побутових проблем. Ось, наприклад, зовсім недавно Пісочинською селищною радою був проведений ремонт під’їздів в будинках по моєму округу.
Приймаю скарги про самовільний викид сміття на території округу. З останніх частих звернень — прохання по установці в під’їздах будинків лічильників на тепломережі. Дуже хочеться допомогти кожному, хто звертається до мене, як до депутата. Дуже важливо ще пам’ятати, що багато мешканців 13 округу — чорнобильці. Вони вимагають підвищеної уваги та турботи.
Намагаюся покращувати побутові умови свого округу навіть у неординарних випадках. Пам’ятаю, як приємно було слухати слова подяки, як раділи діти та дорослі, коли в 2015 до Нового року була встановлена велика ялинка на нашому спортмайданчику.
Як депутат хочу висловити подяку Пісочинський селищній раді та особисто Олегу Олександровичу Чернобаю за постійне сприяння у позитивному вирішенні звернень від мешканців мого округу! Це дуже важливо, коли люди розуміють, що їх звернення будуть почуті та виконані по мірі можливостей.