Наш депутат — Щербань Ніна Григорівна.

Округ №16 охоплює селище Надточії:
Вулиці Коцюбинського, Куряжанська, Кільцева, Дачна, Надточіївська, Зернобазівська, вулиці Огородній кут та Річний Кут.

Ніна Григорівна народилась у Хмельницький області. Закінчила Харківське педагогічне училище за спеціальністю «Вихователь дитячих дошкільних закладів, педагог початкових класів».
У селищі Надточії Ніна Григорівна мешкає з 1973 року. Сім`я депутата – це чоловік — пенсіонер, двоє дорослих дітей, онуки.
Коли мі зустрілися з Ніною Григорівною, вона була дуже заклопотана.
— Нескінчений потік термінових справ і обов’язків — втомлено, дуже по-домашньому усміхнулася вона мені.
— Які основні проблеми, з якими звертаються до Вас виборці, — запитала я у Ніни Григорівни.
— Матеріальна допомога. А ще запитання та побоювання щодо субсидій. Звичайно, житлово-побутові, комунальні проблеми. Юридичні питання. У таких випадках я спрямовую мешканців округу до спеціалістів з даного питання, — одразу ж відповіла депутат.
— Дуже важливо, що було нарешті встановлено вуличне освітлення по вулицям Надточіївській, Коцюбинського, Дачній, Боровій, Шкільній, Кільцевій та по вулиці Річний Кут. Майже повністю відремонтовано дорожнє покриття по вулицям Надточіївській та Коцюбинського. Було встановлено три дитячих майданчика: два по вул. Дачній та по вул. Шкільній.
Депутат відзначила, що у планах на майбутнє вдосконалення вуличного освітлення по округу (вул. Зернобазівська, Куряжанська, Огородній кут). Планується у подальшому ремонт дорожнього покриття вулиць Кільцевої та Куряжанської.
Особливу увагу Ніна Григорівна приділяє безпеці руху на дорогах округу. Вона звернулася до Пісочинської селищної ради з проханням обмежити рух вантажного транспорту та встановити дорожній знак на в’їзді до вулиць Дачна, Надточіївська, Коцюбинського с. Надточії. Виконком селищної ради, розглянувши звернення депутата, ухвалив позитивне рішення по даному питанню.
Також депутат відзначає важливість для свого округу регулювання маршруту, який забезпечує перевезення мешканців Надточіїв.
-Планів та потреб зазвичай багато, — у кінці нашого інтерв’ю зауважила депутат. Нажаль, існує проблема фінансування. Тому, проблеми вирішуються не так швидко, як усім нам би хотілося.

4Nj3SEtKUkw