Наш депутат — Співак Діна Валентинівна.

Округ №18 охоплює в’їзд Набережний, 10, в’їзд Набережний, 11 та вулицю Квартальну, 4.

Діна Валентинівна народилася в Орловській області, в сім’ї службовців.
Коли їй було 9 років, сім’я переїхала в м. Харків. Закінчивши школу, Діна Валентинівна поступила до Харківського сільськогосподарського інституту ім. В.В. Докучаєва, на економічний факультет. Після закінчення інституту стала працювати головним бухгалтером на міжгосподарський комбікормовий завод міста Дергачі.
На початку 90-х років поступила на роботу бухгалтером на КДБК. Останні 15 років Діна Валентинівна працює головним бухгалтером на одному з дочірніх підприємств.
Діна Валентинівна — депутат Пісочинської селищної ради 3-х скликань. Вона як ніхто інший знає всі потреби та проблеми мешканців 18 округу, так як і сама мешкає в ньому.
Найбільш проблемним, на думку депутата, є будинок по вулиці Квартальна, 4. Цей будинок увійшов до складу 18 округу відносно нещодавно. При установці лічильників тепла було виявлено, що труби системи опалення прийшли в непридатність. Їх необхідно замінити в першу чергу. Також вкрай необхідно провести ремонт вхідних груп і встановити пластикові вікна. Асфальтове покриття вздовж даного будинку зруйновано, замінити його — також справа першочергової необхідності.
— Є й досягнення, — зазначає Діна Валентинівна. Так, в будинку по в’їзду Набережний 10 були встановлені пластикові вікна, проведено ремонт вхідних груп, покращено дорожнє покриття уздовж будинку.
У будинку за адресою в’їзд Набережний 11 був проведений ремонт вхідних груп і ремонт у під’їздах. Однак вкрай необхідно відремонтувати дах над першим під’їздом і покласти нове асфальтове покриття вздовж будинку.
Крім цього, Діна Валентинівна звернула увагу на стан підвальних приміщень за даною адресою та про необхідність відрегулювати питання їх контролю і експлуатації. Так як у зимовий період 2016-2017 року через незакриті (або відсутні) двері до підвальних приміщень неодноразово розморожувалися труби опалювання.
На закінчення свого інтерв’ю депутат сказала:
— Дуже багато сил і фінансування вкладається в розвиток Пісочина селищною радою. Дуже радує, що селище розвивається гармонійно і різнобічно.
Багато що ще потрібно зробити по округу. І ми будемо робити! Тому що гарний господар завжди знає, що і коли потрібно зробити.
І ми зробимо все необхідне, щоб наш рідний Пісочин ставав ще гарнішим і комфортабельнішим!